“Efin e kam dashur sa Kiarën”, Luizi bën deklaratën e papritur në BBVA

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel. Këtë herë Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro do të intervistojnë Luiz Ejllin, i cili është shprehur rreth marrëdhënies së tij me Efin tani dhe më përpara rihyrjes së saj në shtëpinë e “BBV2”.

“Efin e kam dashur aq shumë sa e doja Kiarën, në tjetër drejtim kuptohet dhe nqs ka qenë momenti që kam dal nga vetja ka qenë kur u eleminua ajo…”, tha Luizi.

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...