Arbër Hajdari ia “mbyll” gojën Efit: Miqtë e mi nuk i shaj e nuk flas keq për ta, vendosi të he…

Luizi dhe Efi kanë debatuar edhe sonte në “prime” pikërisht lidhur me miqësinë e tyre. Nga një mendim e dhanë edhe opinionistët, shkruan lajmi.

Arbëri ishte ai i cili i tha se Efit se kur i konsideron miqë disa persona vendos të heshtësh. Sipas tij miqtë nuk shahen e as nuk flitet keq për ta.

Në anën tjetër ai “sulmoi” edhe Luizin lidhur me deklaratat e tij për “Për’puthen”. Opinionisti tha se ajo ishte “për’puthse” edhe kur ata ishin miq dhe kur i thoshte se ishte më e forta.

Zhaklina në anën tjetër tha se ata duhet t’i kërkojnë falje njëri-tjetrit sepse të dy kanë gabuar.

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Kristi është gati t’i zërë vendin Zhaklinës dhe Arbrit. Kështu u shpreh finalisti i Big Brother VIP 2, i ftuar sot në “Shqipëria live”....

Ja kush është bima që do ju bëjë milionerë. Quhet ARI i kuq, 20 mijë lekë grami

Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë në botë dhe ndër tre ushqimet më...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...