U bë nënë para disa ditësh, Fifi na prezanton për herë të parë me të birin

Pak ditë më parë Fifi u bë nënë për herë të parë.

Ndërkohë sot ajo ka vendsur të prezantojë gjithë fansat e saj dhe ndjekësit për herë të parë me djalin, duke postuar një foto së bashku me të, teksa e mban në krah, natyrisht pa ja zbuluar ende portretin, teksa bashkangjitur shkruan: “Mama Fifi”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...