Nuk e uroi për albumin e ri, Kejsi Tola flet për marrëdhënien që ka sot me Flori Mumajesin

Deri tani nuk e kemi parë Florin ta urojë Kejsin për albumin e ri dhe as të ishte pjesë e eventit promovues, ndaj artistja u pyet nëse vazhdonte të kishte një raport të mirë me kantautorin.

“Me këtë projekt kam folur me Florin dhe më përpara. Ndoshta ka qenë i zënë me punë, nuk ka qenë në Shqipëri ditën e eventit, sepse edhe u shty shumë. Nuk më uroi.. por kemi një raport shumë të mirë, e kam thënë gjithmonë mendoj se Flori është një nga njerëzit që ka bërë historinë e muzikës shqiptare.

Ne na ka lidhur muzika, kemi kimi shumë të mirë dhe uroj që të kemi një projekt tjetër në të ardhmen”.- u shpreh tola, duke vlerësuar kështu maksimalisht producentin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...