“Me gratë e suksesshme, përfituese të granteve të vetpunësimit”, Beci: Duhen shpërblyer me respekt

Me gratë e vajzat e suksesshme, përfituese të granteve të vetpunësimit. Përgjegjësitë e shumfishta që ato mbajnë në familje e shoqëri, duhen shpërblyer me respekt, përmes mundësive për zhvillim ekonomik e nxitje të karrierës profesionale.#shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...