Kërkoi bashkëpunim, Luizi shfaqet papritur në këngën e fundit të Noizyt me Elvana Gjatën? (VIDEO)

Fansat kanë kërkuar një bashkëpunim mes tij dhe Noizyt dhe diçka të tillë e ka kërkuar edhe vetë Luizi. Duket se kjo dëshirë ka nisur të realizohet.

Në këngën “My All”, një bashkëpunim i sukseshshëm që në minutat e para, midis Noizy-t dhe Elvana Gjatës, dëgjohet zëri i Luizit në minutën 2:20.

Kjo është dalluar menjëherë nga ndjekësit dhe duket se është konfirmuar në mënyrë indirekte nga vëtë reperi, I cili ka shpëndarë në story videon e Luizit, duke bashkëngjitur edhe linku-n e këngës.

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Dhunoi ne menyre kafsherore femijën e mitur, ja cfare i beri policia nenes 22-vjeçare

Më 16 maj, JOQ, publikoi një video ku shihej se si një grua, dhunonte në mënyrë makabre, me shkelma e shuplakë një fëmijë të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...