‘Dështon një plan nga syri i keq’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi

Ne jeten erotike do ndodh dicka e paqarte jo e kendshme. Kujdes nga nje blerje makine apo telefoni se nuk shkon mire!

 

Demi

Nje ceshtje familjare mund t’ju preokupoj ne diten e sotme me shume sec e kishit menduar. Ndoshta nje ngaterrese!

Binjak

 

Sot nje plan mund te deshtoj nga nje sy i keq qe mund t’ju veshtroj me xhelozi. Do kuptoni qe dikush i afert ju pengon!

Gaforrja

Nje ceshtje ekonomike do duket shume joshese per te qene e vertete. Kujdes se ka prapaskene!

Luani

Hena ne shenjen tuaj ne kundershim me Merkurin e kundert mund te bej qe te ndjeni nje xhelozi dhe pasiguri te cuditshme!

Virgjeresha

Nje femer e fshehte apo qe do te veproj ne fshehtesi kundra jush sot mund te tregoj qellimet e saj nga pakujdesia!

Peshorja

Dikush do ju shperqendroj vemendjen dhe do ju fusi ne mendime e dyshime qe s’kane te bejne me realitetin!

Akrepi

Nje ndikim joshes do bej qe ne karriere te bini shume ne sy dhe te jeni ju ata qe drejtoni situatat e mistershme!

Shigjetari

Dikush kerkon t’ju rrembej me dredhi energjine pozitive ne dashuri. Cdo gje eshte e stisur qe t’ju prishin harmonine!

Bricjapi

Nje rikthim i dikujt nga e kaluara do ju joshi shpirterisht duke ju futur ne pasione te pakontrollueshme!

Ujori

Duhet ta ndjeni shume shtepine dhe misterin qe permban energjia e mureve te shtepise tuaj. Kujdes nga mendimet kontradiktore!

Peshqit

Per ju ndikimi i nje femre te afert apo te njohur do ju sjelli keqkuptime ne miqte \po qellimet qe i jeni dhene vetes!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...