WizzAir tallet me shqiptarët. Në vend ti zbres në Tiranë i ka zbritur në Bari

Wizzair është një nga kompanitë më cmimet me të lira në treg por ajo ka një të keqe se të lë në mes të rrugës.

Shpeshherë ajo i le në baltë udhetarët e saj.

Keshu ka ndodhur dhe ketë herë ku avioni i Wizzair u nis nga Keln dhe destinacionin e kishte për në Rinas.

Por pasi avioni është nisur nga Keln ka përfudnuar në Bari.

Pasi njërezit kanë pritur rreth një orë për tu nisur dhe në fund kanë përfuduar në Bari.

Ja kush është bima që do ju bëjë milionerë. Quhet ARI i kuq, 20 mijë lekë grami

Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë në botë dhe ndër tre ushqimet më...

Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar gjyshin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...