Nuk do t’i njihni, Olta Gixhari dhe Jori Delli maskohen që të takojnë njëra-tjetrën

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë.

Olta Gixhari ka disa javë vendosi të largohej nga shtëpia e “BBV2” dhe Jori Delli është eleminuar mbrëmjen e të martës. Për shkak të adhuruesve të shumtë që vajzat kanë e kanë të pamundur që të mund të dalin lirisht në rrugët e qytetit pa u rrethuar nga turma njerëzish.

E ditën e sotme të dyja ish-banoret na kanë treguar se si janë maskuar për tu takuar me njëra-tjetrën e mes të dyjave maskimi i olt1%s ishte më i veçanti, e cila duhet të vinte tek shtëpia e Jorit. Vajzat kanë filmuar njëra-tjetrën kur janë parë dhe kanë postuar videon në rrjete sociale, e cila ishte mjaft ‘funny’.

Pak ditë nga finalja, Luizi tregon çfarë do të bëjë me çmimin: E kam pas ëndërr me hap një kopsht…

Kiara ka disa ditë që është eleminuar nga shtëpia e “BBV2” e tanimë po kalon kohë me familjarët e saj. Edhe tashmë jashtë shtëpisë Kiara e mbështet Luizin, si në çdo dalje televizive ashtu edhe në rrjete sociale. Së fundmi ka postuar në Instastory një video të tij, duke qëndruar vetëm jashtë në shi dhe ka shkruar një shprehje motivuese dhe përkrahëse ndaj të dashurit të saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...