Kiara i hap Instagram Luizit dhe thyen rekord brenda pak minutash/ Ky eshte profili i tij zyrtar tani…

Instagrami i Luizit ka qenë temë debati kohët e fundit, por Kiara duket se i ka dhënë drejtim kësaj situate. Ish-banorja ka vendosur të ndërmarrë hapjen e një profili të ri me emrin e Luiz Ejlli.

Ka qenë kërkesa e Luizit, që pas daljes së Kiarës nga shtëpia e Big Brother të hapë një profil të ri në rrjetin Instagram, që të menaxhohet nga vetë ajo.

Në pak minuta, Luizi ka thyer rekord pasi ka arritur mijëra ndjekës, duke shkuar drejt 100 mijë të tillë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...