Eduart Grishaj “e përjashton” papritur nga grupi Zhaklin Lekatarin

Zhaklin Lekatari është një personazh i cili me komentet dhe opinionet e saj për banorët e Big Brother Vip ka tërhequr vëmendje të madhe në rrjet.

Ditën e sotme, regjisori Eduart Grishaj, ka publikuar një foto nga përkatitjet për spektaklin e rradhës.

 

Në foton e postuar nga Eduarti në “InstaStory”, shihen Sara Hoxha, Arbana, Eduarti, Arbër Hajdari dhe Zhaklina, mirëpo kjo e fundit nuk rezulton te personat që regjisori ka bërë “tag”.

“Black team”, shkruan Eduarti krah fotos ku të gjithë janë veshur me të zeza, gjithashtu edhe Zhaku, por që emri i saj nuk figuron në asnjë cep të fotos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...