Arbana Osmani nxjerr zbuluar prapaskenat e çdo mbrëmje spektakli të “BBVA” (VIDEO)

Jemi shumë afër finales së madhe dhe mbarimit të këtij edicioni të “BBV2”.

E ditën e sotme Arbana Osmani ka postuar një video nga të gjitha prapaskenat e spektakleve deri më tani, çdo ‘look’ të saj, momente me opinionistët etj.

VIDEO

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME