Policia ka fshehur provat? Vjen dëshmia e papritur për incidentin e Zhaklin Lekatarit

Ditën e djeshme, “JOQ” deklaroi se disa persona i dëmtuan makinën opinionistes së njohur, Zhaklina Lekatari, sipas tyre shkak debatet në “Big Brother VIP”.

Mirëpo ky lajm u hodh poshtë nga policia, por pa treguar se pse ishin në vendngjarje.

E teksa ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur në të vërtetë, sërish burime për “JOQ Albania” deklarojnë se policia ka fshehur gjurmët sa i përket thyerjes së xhamave të makinës së Zhaklinës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...