Pas debateve të forta, Efi bën deklaratën e fortë ndaj Luizit: Është nga ata që marrin gratë dhe i…

Raporti miqësor mes Efit dhe Luizit tashmë është i krisur.

Ky i fundit ka përmendur faktin që Efi vjen nga një program si Përputhen, duke u munduar ta nënvlerësojë.

 

Pas spektaklit, gjatë një bisede me Dean, ëshët shprehru se ka tendencën t’i ulë njerëzit.

Efi më tej ka thënë se Luizi duket se është nga ata burra që i marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi.

“Është nga këta që marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi”, tha Efi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...