Klodiana Lala zbulon detajin shokues: Ja arsyeja e fortë pse Nikulaj lëvizte me blind, ishte infomuar se …

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e atentatit të biznesmenit Ardian Nikulaj.

Ajo shprehet se ishte një shënjestër tmerrësisht e vështirë për t’u arritur, pasi së fundmi ai kishte marrë dhe roje fizike të armatosur si edhe lëvizte me makinë të blinduar.

Ajo shtoi se rojet e Nikulajt nuk ndodheshin pranë tij në ditën që u vra pasi kanë qenë të angazhuar me fushatën politike në qytet në kaudër të zgjedhjeve të 14 majit.

Ai kishte marrë disa herë informacione që po paguheshin para për vrasjen e tij.

E vetmja mundësi që ai të kapej ishte me shtetas të huaj pasi i konsideronte turistë. Ai kishte marrë dhe roje fizike të armatosur dhe mbante automjet të blinduar.

 

I vetmi vend ku qëndronte i paarmatosur ishte ai vend. Prandaj i kanë marrë të huaj. të huajt nuk kanë gojë të flasin, nuk flasin më pas, etj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...