Hë do shkoni…? ‘Çmenduri’! Ja sa do kushtojë bileta për të ndjekur finalen e Big Brother VIP

Mund të konsiderohet si një ‘çmenduri’ shqiptare.

Ditën e sotme jane bërë publike shumat që do të paguajnë fansat që duan të ndjekin nga afër finalen e madhe të Big Brother Vip në 6 Majit.

Në fakt nuk është fare ‘lajthitje’. Në faqen zyrtare të “Top Channel” thuhet se të gjithë ata që duan të ndjekin nga afër finalen do të duhet të paguajnë bileta që nisin nga 500 euro, dhe për arsye sigurie vendet do të jenë të limituara.

Kërkesa për bileten do të duhet të bëhet vetëm përmes e-mailit zyrtar.

Linku në fjalë është shpërndarë dhe nga vetë moderatorja e programit Arbana Osmani.

Fillimisht u tha se finalja do të mbahej në ambientet e stadiumit kombëtar, por deri tani një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga ana e produksionit.

 

Foshnja 6-muajshe gjendet e vdekur, e ëma e harroi gjithë ditën në makinë

Një foshnjë 6 muaj ka vdekur tragjikisht pasi nëna e tij e harroi në makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Belgjikë, në parkingun e...

A do të bjerë shi gjatë javës? Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet deri në fund të qershorit..

Lajda Porja, meteorologe pranë Meteoalb tha për “Good Morning Albanians” se edhe këtë javë moti sipar parashikimeve te sinoptikaneve, pritet të vazhdojë të jetë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Këto shenja Horoskopi këtë verë do të pasurohen

Për shkak të sjelljes, karakterit apo mënyrës së menaxhimit,...