Efit nuk i del e keqja me Luizin: Është komplet i prapambetur ai Kiaren do ta f… ShowBizz

Spektaklin e djeshëm mes Luizit dhe Efit pati një përplasje të ashpër, pasi banorët panë një video të Luizit i cili shprehej që nuk do e donte një motër ose vajzë si Efi.

E ndërsa mbrëmjen e djeshme Efi ka diskutuar me Dean për sjelljen e Luizit kundrejt saj.

Ajo u shpreh se ndihet shumë mirëmnjohëse pasi nga ai emision tani ka arritur të jetë pjesë e një formati tjetër si Big Brother.

Efi tha se shpesh ka dashur të shohë gjithmonë të mirat te Luizi, por dita ditës e sheh ndryshe.

Sipas saj ai është i prapambetur dhe komentet e tij po i’a prishin më shumë lojën

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...