Efi nuk ndal sulmet: Luizi është nga ata që marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi

Efi është prekur nga deklarata e Luizit, i cili i ka përmendur faktin që ajo vjen nga një program si Përputhen, duke u munduar ta nënvlerësojë.

Pas spektaklit, gjatë një bisede me Dean, Efi u shpreh se Luizi ka tendencën t’i ulë njerëzit. Sipas saj, Luizi duket se është nga ata burra që i marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi.

“Është nga këta që marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi”, tha Efi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...