Deklarata “skandaloze” e shokut të Luizit : Kiara poshtë jorganit i ka dhënë Luizit…

Në “Prime-në’ e mbrëmshëm të Big Brother Vip Albania janë diskutuar edhe momentet “poshtë jorganit” të Kiarës dhe Luizit.

Në një video “live” në rrjetin social Tik Tok, shoku i ngushtë i Luizit ka dhënë mendimin e tij në lidhje me çfarë ka mundur çifti të ketë bërë nën jorgan.

 

Ai në formë ironie ka thënë “Kiara poshtë jorganit i ka dhanë informacion nga jashtë”.

Pas publikimit të pamjeve një pjesë e publikut ka komentuar se Kiara dhe Luiz kanë bërë dashuri në shtëpinë e Big Brother veçse për të mos i “kapur” syri i kamerës janë mbuluar me jorgan.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...