Zhaklinën e gjen belaja ditën e sotme pas debateve me Kiarën

Pas debateve me Kiaren dhe Zhaklinës kësaj të fundin i ka ndodhur një problem natën e mbrëmshme.

Fansa të Big Brother i kanë thyer xhamin e makines.

Ajo mengjesin e sotëm ka parë që xhami ishte thyer dhe Zhaklina ka telefonuar policinë.

Kjo ngjarje është denoncuar në polici dhe pritet qe te zbardhen dhe autoret.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...