“Luizi dhe Kiara nuk e kanë të gjatë!” Olta Gixhari ‘tallet’ live me propozimin në BBV

Propozimi për martesë që Luiz Ejlli i bëri Kiara Titos pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit. Kanë qenë të shumta reagimet e fansave dhe personazheve publik, por edhe mos reagmi i Oltës ka marrë vëmendje.

Në fak kjo e fundit ka bërë një reagim në ëake-up ku ka qeshur me propozimin e Luizit për Kiarën, pasi nuk e sheh lidhjen e tyre afatgjatë.

“Unë e kam thënë aty brenda që ata nuk kanë kimi dhe nuk e kanë shumë të gjatë. Vazhdoj ta mendoj kështu. Unë kam kursyer shumë njerëz, edhe Luizin. Prandaj ka kaq respekt për mua. Përtej lojës ne jemi njerëz. Unë e dija që ta komentoja këtë lidhje atij nuk i vinte mirë dhe prandaj nuk e kam cekur aty. Luizi ka qenë fokusi im dhe unë kam qenë fokusi i tij. Nuk më bëri përshtypje ky moment sepse e ka thënë prej muajsh. Kjo është fjongoja finale që i vuri marrëdhënies së tij brenda shtëpisë. Për mua e papritur ka qenë për Kiarën. Prandaj nuk e kam komentuar.”

Agron Llakaj humb njeriun më të shtrenjtë: U pamë sot në mëngjes e nuk e dija se po të puthja për herë të fundit

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot lajmin e hidhur me ndjekësit e tij. Babai i tij është ndarë nga jeta. Postimi i plotë: “Ahh ku ta...

Mesazhi prekës, djali në lot i bën thirrje të fejuarës: Kthehu dhe më lehtëso dhimbjen!

Mbrëmjen e djeshme, diçka mjaft e bukur u pa në qytetin e Librazhdit. Ishte një mesazh “Më ka marrë malli, ktheu” i vendosur tek lagja...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Dea Mishel: Jam fillikat pa të dashur, dua dikë që të më … (video)

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’, disa nga...

Këto shenja Horoskopi këtë verë do të pasurohen

Për shkak të sjelljes, karakterit apo mënyrës së menaxhimit,...