Kiara bie në “gropë” me këmbët e veta! Pranon se e nxorri Luizin dhunues vetëm të fitonte lojën

Rrjeti është ndezur në komente më shumë se kurrë pas debateve të ndodhura mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP”.

Gjithçka nisi kur Luizi futi kohë më parë në lavaman Kiarën dhe ajo e bëri dhunues atë para të gjithëve, dhe e vetmja që i doli asokohe në mbrojtje ishte Efi, e cila specifikoi se Kiara e kishte shumë të thjeshtë ta evitonte situatën duke thënë “largohu”, por sipas Efit, për Kiarën ishte më e rëndësishme të fitonte lojën.

Disa fjalë të Efit u përmblodhën në një video dhe iu “servirën” Kiarës, e cila nuk ishte aspak dakort me mikeshën e saj. Kiara u shpreh se asaj nuk i interesonte loja, megjithëse prime-n e ardhshëm e nxorri Luizin dhunues.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme Kiara ka pranuar (pa dashur) me gojën e saj se nuk reagoi gjatë “dhunës” që Luizi i ushtroi tek lavamani pasi donte të fitonte lojën.

Të shohim si do të reagojë Luizi pas daljes nga BBV, i cili asokohe u “kryqëzua” për dicka që nuk e bëri kurrë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...