“Ke informacione”/ Qetsori ia ‘plas’ në sy Efit: Nuk e meriton finalen, ke qenë jashtë…

Gjatë publicitetit, Qetsori, Kristi, Luizi dhe Efi po debatonin me njëri-tjetrin. Banorët u pyetën nga moderatorja e programit Arbana Osmani se si u ndez debate mes tyre.

Qetsori: Luizi ka patur të tjera raporte me Dean, ndërsa Kristin dhe Efin i ka patur në pushtetin e tij.

Advertisements

Kristi: Kjo është Big Brother Portokalli.

Qetsori: Ju të dy gjendeni si dy karaktere më vete, por në pushtetin e Luizit.

Advertisements

Efi: Nuk kuptova asgjë se çfarë tha ky zotëria këtu.

Qetsori: Deri para pak ditësh këta e mbështetën. Luizi në një farë mënyrë ka të drejtë t’i kërkoi llogari këtyre.

Efi: Mua përse më përfshive.

Qetsori: Po se ke qenë motër e Luizit.

Efi: Dhe çfarë lidhje ka kjo? Po, po ke shumë të drejtë. Tani shpikni ju lloj-lloj situatash.

Qetsori: Luizi i solli deri këtu, finalist Efi.

Efi: Këtu erdha vetë dhe pikë.

Qetsori: Luizi dhe Efi janë në simbiozë. Çfarë i pëlqen Luizit, i pëlqen edhe Efit. Unë kështu e shikoj. Marrëveshjen mes këtyre, unë e besoj. Kur Luizi thotë diçka, Efi fillon të qeshë.

Efi: Mendimi i Qetsorit më duket komplet pa kuptim. Nuk t’i marr parasysh gjërat që thua.

Qetsori: Përse Efi duhet ta kërkoi fitoren kur ajo doli njëherë jashtë. Efi ka informacione dhe ka qenë në këtë komunitetin Kiara-Luiz. Përse duhet të ketë këtë dëshirë?

Efi: Unë jam njeri i paaftë.

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...