Ish-banorja e “BBVA” e thotë troç: Të gjithë do donim një partner si Luiz Ejlli

Ish-banorja e “Big Brother” Fjorentina Halili dhe gazetarja Jetona Koçibelli, të ftuara në “Wake Up”, kanë folur rreth banorëve të “BBV2”.Gjatë bisedës Fjorentina ka shprehur se të gjithë vajzat, do donin një partner si Luizi, duke u bazuar tek sjellja dhe përkushtimi i tij që ka ndaj Kiarës.

Fjorentina Halili: Unë mendoj që të gjithë do donin të kishin një partner si Luizi, edhe unë që nuk është se kam empati për të.

 

Blendi Salaj: Ti s’ke empati, por do doje të kishe një partner si ai?

Fjorentina Halili: Me sjelljen, nuk më pëlqen si person, ku di un në paraqitje, në fizik, këto, por jo me sjelljen. Më pëlqen mënyra se si… Po kush është ajo vajzë që nuk do të puthësh te koka, faqja, buza, ti bësh kafen.

Neada Muçaj: Po mirë, meshkujt e bëjnë këtë, nuk e bën vetëm Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...