E përmendi dje në prime, fituesi i BB5 këshillë për Luizin: Kujdes nga nxënësja, se kur se pret …

Luiz Ejlli duket se ka qenë një shikues i rregullt i Big Brother Albania dhe së është i tillë ai e tregoi gjatë “prime” të ditës së djeshme

Ai në një moment përmendi fitoren e kosovarit Arbër Zeka në edicionin e pestë të “Big Brother Albania”.

 

Arbër Zeka kishte hyrë në këtë garë 15 ditë pasi që kishte filluar tregonte Luizi duke fituar ndaj një kandidati që supozohej si ndër më të mirët në lojë me emrin Liam.

Ai kishte thënë se nxënësi mësoi kundër mësuesit.

“Luiz dy këshilla: E para nxënësi nëse nuk del më i mirë së mësuesi, ka dështu mësuesi”, ka shkruar fillimisht në këtë story Arbëri.

 

“E dyta, Big Brother me ka mësu që mes me ndryshu edhe me arrit qëllimin që i ke vënë vetes. Kjo këshillë të ka shërby shumë më sa duket që e ke marrë nga unë”.

Tutje ai ka postuar edhe një foto të Efit ku ka shkruar: Kujdes nga nxënësja se kur se pret kërset”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...