Arbana Osmani sqaron deklaratën ndaj Luizit: Më erdhi shumë keq për Kiarën

Arbana Osmani ka qenë në qendër të kritikave pasi i tha Luizit: “Kujdes, se mund të ketë edhe nga ato që thonë se motrën time nuk e dua si Kiara, që shkon në Big Brother, lidhet me dikë, puthet dhe bën dashuri poshtë jorganit.” Koment ky që ishte bërë edhe për vëllain e Kiarës në mediat sociale ditët e fundit.

Kjo ka nervozuar rrjetin që mendojnë se Arbana nuk duhet të mbrojë një vajzë duke ulur një tjetër dhe se përfshiu Kiarën pa të drejtë, pasi ajo nuk mban përgjegjësi për deklaratat e Luizit.

Ditën e sotme ajo ka sqaruar sërish në mediat sociale deklaratën e saj, duke shkruar se vajzave që marrin pjesë në reality-show iu bëhet një linçim publik dhjetë herë më i madh se djemve.

Ajo shkruan se i ka ardhur keq për Kiarën që i ka thënë se të vëllait i kanë shkruar “Shiko se çfarë bën motra jote poshtë jorganit”.

Moderatorja shton se nuk bën asnjë vajzë me turp fakti që ka marrë pjesë në një format të tillë ku dashurohet dhe ndan historinë me publikun.

Sipas Arbanës linçimi që po u bëhet vajzave e grave të ‘Big Brother’ këtë vit ka qenë i madh ndaj reagon kur ai ndodh edhe brenda shtëpisë.

 

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...