Shkoi për një jetë më të mirë, por përfundoi rrugëve të Londrës, dhjetëra bashkatdhetarë ofrohen të ndihmojnë të riun nga Shkodra

Si shumë të rinj shqiptarë edhe një djalë nga Shkodra është larguar nga vendi i tij, me gomane ilegalisht drejt Britanisë për një të ardhme më të mirë.

Po si duket fati nuk i ka buzëqeshur Ermir Fshqarrit, i cili prej 6 muajsh gjendet në Southgate të Londrës. I riu nuk ka arritur të gjejë një punë që të niste jetën e re dhe ka përfunduar në rrugë.

 

“Shqiptarët në Londër” kanë publikuar foton e personit në fjalë dhe kanë kërkuar nga bashkatdhetarët, nëse ka dikush mundësi që ta ndihmojë. Në komente shihet se shumë shqiptarë janë treguar të gatshëm që t’i ofrojnë ndihmë dhe një punë.

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...