Noizy i nxorri Megi Pojanit inatin e parave të dikurshme? Motra e moderatores: Fytyra kushton para mbi të gjitha

Pas një video virale nga Megi Pojani të realizuar në varreza, Noizy nuk ka kursyer ofendimet në postimin e tij në Instagram, ku dukej shumë i prekur e i irrituar.

Por duket se Noizy paska inat të vjetër me Megin. Motra e saj Marsi Pojani nuk ka ngurruar tu kthejë përgjigje të gjithë njerëzve të besdisur nga kjo video e Megit, e mes atyre videove ajo zbulon se Megi e Noizy kanë bashkëpunuar për një biznes të tijin.

“S’të thua dot as fshi fotot se ime motër u pagua kokërr më kokërr dhe pjesa më e bukur është që nuk jeni takuar kurrë. Fytyra kushton para mbi të gjitha dhe ajo u tregua profesionale. Po gocat e tjera me çfarë i qerase aman, me peshk tek plazhi dhe meflosha atmosfere se për lekë aha. Nejse fola me Eminemin dhe tha q* q*hu, tha edhe që Gzuz po të dojë të rref se është më i fortë”- shkruan Marsi përbri fotove të Megit pozuar për firmën e Noizyt.

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Shkrumbohet gjatë natës banesa dy katëshe në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe. Mësohet se shtëpia është në pronësi të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...