Miku i Efit habit me deklaratën: Ja çfarë do të bëjë ajo në dasmën e Kiarës dhe Luizit: Ajo do ta marre…

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Xhoi Bare, miku i ngushtë i Efit. Ai u shpreh i lumtur që Efi u kualifikua në finale, duke e quajtur totalisht të merituar.

Sa i përket marrëdhënes me Kiarën dhe Luizin, sipas tij gjërat do të qetësohen jashtë.

“Unë mendoj që ajo do shkojë në dasmën e tyre dhe do jetë e para që do të marrë vallen. Kur të dalin jashtë çdo gjë do sqarohet”, u shpreh ai.

I pyetur nga Bieta se kë sheh në finale bashkë me Luizin dhe Efin, ai përmendi Dean si finalist të tretë dhe për të katërtin shprehu pëlqim mes Kristit dhe Qetsorit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...