Falso brenda, falso jashtë/ Moderatorja zbërthen ish-banorët e BBV: Tjetër gjë thonë në studio, tjetër në kafe

Lojë brenda dhe lojë jashtë. Kjo është ajo çfarë po ndodh me ish-banorët e BBV pas daljes nga shtëpia.

Megi Pojani, moderatorja e “Fan Club”, e ftuar sot në “Wake Up” u shpreh se disa nga banorët thonë gjëra të tjera në studio dhe gjëra të tjera në kafe.

Megi Pojani: Nuk vlen për të përmendur emra specifik, por ka patur raste që tjetër gjë dëgjoj në studio dhe tjetër gjë dëgjoj tek kafja pas programit. Ka patur shumë raste të tilla. Mesa duket s’janë gjithmonë të vërtetë, u habita.

Ajo komentoi edhe rrugëtimin e Deas me të cilën kanë luajtur bashkë në një serial.

Megi tha se fillimisht ishte skeptike me hyrjen e saj sepse mendonte që është shumë e qetë për atë program, por shtoi se tani Dea i pëlqen shumë se si është shfaqur brenda shtëpisë së Big Brother.

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...