Është pajtuar me Olti Currin apo Arjan Konomin? Meridian Ramçaj flet hapur pas sherreve të bujshme

Meridian Ramçaj njihet si një personazh pa doreza i cili gjithmonë ka thënë atë ç’ka mendon.

Njëjtë u tregua edhe në intervistën e tij ekskluzive për “After Party Show”, ku i është përgjigjur pyetjeve pikante.

 

I pyetur nëse ai apo Luizi është shkodran më i fortë, ai tha se aktualisht është Luizi.

Mirëpo ndër pyetjeve të tjera, ai u ngacmua edhe për përplasjet e tij virtuale me Arjan Konomin dhe Olti Currin.

“Do i kërkoje të pajtoheshit: Olti Currit apo Arjan Konomit?”, ishte kjo pyetja për Meridianin, i cili ndonëse nuk përmendi Arjanin, nënkuptoi se me të nuk janë pajtuar, por me Currin po.

 

“Me Oltin, jemi përshëndetur në Kosovë. Nuk kam asgjë personale me Oltin”, u shpreh ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...