“S’jam gati”, ishte koha kur Kiara refuzonte propozimin e Luizit për martesë

Mbrëmja e të shtunës ishte magjike për BBV dhe veçanërisht për Kiarën dhe Luizin. Ky i fundit u ul në gjunjë para partneres së tij duke e propozuar për tu bërë gruaja e tij.

Kiara nuk u mendua dy here dhe përgjigja ishte “Po”. Në shtëpinë e famshme shpërthyen fishekzjarret dhe ky moment emocionoi publikun.

Por kujtojmë se Luizi kishte nisur me provat për propozimin kohë më parë. Para se Kiara të eliminohej herën e parë nga shtëpia, Luizi i ishte ulur në gjunjë për ta propozuar, por ajo ia mbathi me vrap duke i thënë: S’jam gati.

Gjithsesi ky ishte një porpozim i një tjetër lloji dhe në momentin e duhur.

Me flokët me balluke, zbulohet motra “binjake” e Bora Zemanit (Foto)

Thonë që shoqet e ngushta marrin hije me njëra-tjetrën, por Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë bërë binjake fare. Ky model me baluke që Bora...

Shkrumbohet gjatë natës banesa dy katëshe në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe. Mësohet se shtëpia është në pronësi të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...