“Si sot, 16 vite më parë humba nënën”, Rozana Radi e shokuar nga video e Megi Pojanit: Ti nuk je mirë mendërisht (Video)

Konkretisht në varrin e stërgjyses së saj, ku duke kërcyer e bërë gallatë i tregon asaj se stërmbesa e saj është e famshme.

Reagimet e shumta nisën menjëherë, por një reagim ka ardhur së fundmi nga Rozana Radi.

 

E shokuar Rozana tregon se si sot 16 vite më parë ka humbur nënën dhe kjo video e Megit e ka tronditur.

“Çfarë është në gjendje të bëj njëriu për pak famë. Nuk e arsyetoj dot këtë video. Moj Megi Pojani të ruajt Zoti mend e kokë, sepse mendoj se nuk je mirë mendërisht. Ti ke probleme.”, shprehet këngëtarja.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...