Publikohen rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të shpallur finalist të tretë të Big Brother VIP

Luizi dhe Efi janë dy finalistët e parë të “Big Brother VIP” dhe pritet të zgjidhen dhe dy të tjerë.

Tani është hapur një televotim për banorin e preferuar, i cili do të shkojë në finale.

 

Nga sondazhi i realizuar nga xing.al votat më të shumta i ka marrë Jori.

Jori ka marrë 48% të votave, pas saj vjen Kristi me 17%, Dea me 14%, Nita me 11% dhe Qetsori me 10%.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...