Plas sherri, motra e Megi Pojanit ofendon rëndë Noizyn dhe Rozana Radin pas videos në varreza

Megi Pojani ka qenë kryefjalë e ditës së sotme. Video e moderatores teksa kërcente e qeshte mbi varrin e stërgjyshes bëri xhiron e rrjetit në pak orë dhe u komentua nga fansa, por edhe personazh publik.

Ndër të parët që reagun ishin Rozana Radi dhe Noizy.

 

Ka qenë motra e madhe e Megit, Marsi e cila publikoi edhe videon e cila i ka kthyer një përgjigje këngëtarëve. Ajo ka publikuar një artikull ku thuhet se është në rregull të shkosh në funeral dhe të qeshësh.

“Përveç Rigelsit dhe Rozit, prandaj e kan kokën më të madhe se turpi, se mbajnë gjithë protokollin e cancel culture”, shkruan Marsi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...