“Moj kok b*le femër”, pasi i shau të motrën, Marsi Pojani degradon fjalorin ndaj Noizy-t: Mos u merr me gratë se je dhe k*rder

Moderatorja Megi Pojani ka qenë sot kryefjala e mediave rozë. Video e Megit ku kërcente e qeshte mbi varrin e stërgjyses bëri namin sot në rrjet dhe u kritikua jo pak jo vetëm nga fansat por edhe nga personazhe të njohur.

Disa prej tyre ishin reperi Noizy, këngëtarja Rozana Radi, gazetarja Desara e shumë personazhe të tjerë.

 

Por, si duket motrat e Megit kanë vendosur të shpallin “luftë” në rrjet”. Ka qenë motra e madhe e moderatores, Marsi, e cila i ka kthyer një përgjigje këngëtarëve, pra Noizyt dhe Rozanës.

Ajo ka publikuar një artikull ku thuhet se është në rregull të shkosh në funeral dhe të qeshësh.

“Përveç Rigelsit dhe Rozit, prandaj e kan kokën më të madhe se turpi, se mbajnë gjithë protokollin e cancel culture”, shkruan Marsi.

 

Por, Marsi nuk është mjaftuar me kaq dhe ka vazhduar me postimet e saj, madje ajo ka komentuar dhe në postimin e reperit ku shante motrën e saj, Megin.

“O Rigels, ik vidh ndonjë bankë, bëj ndonjë veprim të frikshëm, se ti je trim me gjak shqiptari. Mos u merr me gratë,” shkruan ndër të tjera Marsi në komentin e saj, poshtë postimit të Noizy-t i cili më pas u fshi, duke përdorur edhe sharje vulgare.

 

 

Dy ditët e fundit të majit sjellin lajme shokuese për këto shenja, paralajmërimi i Meri Shehut

Fundi i muajit Maj sjell disa lajme të papritura dhe shokuese për shenjat. Në parashikimin e së hënës në “Rudina” në Tv Klan, Meri...

Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar gjyshin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...