Kush janë dy banorët e tjerë të BBVIP që pritet të kurorëzohen në martesë?

Bledi Mane la dje shtëpinë e “Big Brother VIP” pas shpalljes së Efit si finalisja e dytë e këtij spektakli.

Gjatë qëndrimit të tij në shtëpi, Bledi u përfol dhe për dasmën e improvizuar me Nitën, për të cilën ai shprehur dhe një pëlqim. Megjithatë duket se gjërat mes dyshes janë serioze.

I ftuar në rubrikën “Rrethi Katrror” në “E Diell”, Milaim Zerka deklaroi se në Kosovë po përgatisin dasmën për Nitën dhe Bledin.

“Kemi nisur të bëjmë gati dasmën për Bled Manen dhe Nitën. Doli Nita dhe ja ndryshoi mendjen për Kosovën dhe për vajin e ullirit.”- tha Zeka.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...