Doli në finale, por prap qan Luizi. Cili është shkaku? (VIDEO)

Luiz Ejlli është një ndër banorët që është zgjuar i pari çdo ditë që nga fillimi i këtij edicioni të “Big Brother VIP” .

E herë pas here teksa qëndronte vetëm në oborr ka ndodhur që është përlotur. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe sot, ai ishte vetëm në verandë dhe ka nisur që të qajë.

Nuk dihet arsyeja se pse Luizi është përlotur ditën e sotme, po duket se kujdeset që të mallëngjehet sa herë është vetëm dhe nuk ka njeri pranë tij.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...