“Do na mungosh bab”/ Vajza e Ardian Nikulajt poston videon prekëse të të atit që u vra në biznesin e tij

Vajza e biznesmenit të njohur në Lezhë, Ardian Nikulaj, që u ekzekutua ditë më parë brenda biznesit të tij në Shëngjin, ka publikuar një video prekëse të të atit.

Në rrjetin social TikTok, Gleida Nikulaj ka ndarë me ndjekësit e saj një video nga 50-vjetori i Ardianit.

 

Ky i fundit me tortën përpara duket i rrethuar nga njerëzit e afërm dhe familjarët e tij, të cilët i përshëndet me dorë.

“Fly high beautiful angel, do na mungosh bab,” shkruan Gleida.

 

Ardian Nikulaj u qëllua me armë zjarri pistoletë nga një person i maskuar si postier, i cili hyri në lokalin ku kandidati për deputet po pinte kafe.

Vrasësi ka qëlluar me 7 plumba, ku disa prej tyre e kapën në fytyrë e në trup Nikulajn, i cili gjeti vdekjen e menjëhershme.

Policia ende po punon për kapjen e vrasësit, i cili u largua menjëherë nga vendngjarja me motor e më pas dyshohet se i ka hipur makinës.

 

KLIKO PER TE PARE VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...