“Çfarë b*shtre”, Noizy dhe Stresi bashkohen kundër Megi Pojanit, thirrja e reperëve

Një video e Megi Pojanit ka bërë xhiron e rrjetit orët e fundit. Megi shfaqet në varreza, konkretisht në varrin e stërgjyses së saj, ku duke kërcyer e bërë gallatë i tregon asaj se stërmbesa e saj është e famshme.

Reagimet e shumta nisën menjëherë, por një reagim ka ardhur së fundmi edhe nga Noizy i cili pasi ka mbaruar me ofendimet për të, ka nisur edhe një “fushtaë” për tq gjithë që të mos e ndjekin më moderatoren.

 

Kësaj nisme i është bashkuar edhe Stresi i cili me anë të një komenti tregn mbështjetjen për Noizyn kundër Megi Pojanit.

 

 

 

Me flokët me balluke, zbulohet motra “binjake” e Bora Zemanit (Foto)

Thonë që shoqet e ngushta marrin hije me njëra-tjetrën, por Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë bërë binjake fare. Ky model me baluke që Bora...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se ceremonia që do të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Coca-Cola” serbe pushton marketet shqiptare

Në javët e fundit nëpër markete kemi parë një...

Horoskopi 31 maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi: Sot do të keni mjaft kohë për t'u...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...