Beci takim me të rinjtë në Velipojë: Kanë nevojë për besim dhe mundësi

Kandidati per bashkine e Shkodres Benet Beci ka zhvilluar nje takim me te rinjte ne Velipoje. Ai ka shperndare ne rrjetin e tij social momente nga takimi dhe festa me keta te rinj.

“N’Velipojë, me të rinjtë që kanë nevojë për besim e mundësi, e sigurisht edhe për festë.
#shkodrapozitive”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...