“Fundjavë…mes miqsh e familjarësh”, Benet Beci promovon kulinarinë në Shkodër

Fundjavë.. mes miqsh e familjarësh, në një tjetër hapësirë që hapi dyert për ata që duan ta shijojnë Shkodrën edhe përmes shërbimit e kulinarisë. Ju shkoftë mbarë!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...