Zhaku shkon përtej limiteve, ‘detyron’ çiftin Kiara-Luiz: Dua të shoh s*ks në “Big Brother VIP”

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër ish-banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen sërish BBV. Me të dëgjuar emrin e Kiarës, opinionistja Zhaklin Lekatari i la “amanetet” moderatores dhe i tha se e ka me merak që ajo të bëj dashuri me partnerin e saj Luizin brenda ne BBV

 

Por në merak se nuk ishte shumë e qartë me porositë që i la Kiara Titos, Zhaku e sqaroi sërish me gojën plot.

 

“Dua të shoh seks në Big Bother VIP”, shprehet ajo.

Kjo deklaratë u kundërshtua menjëherë nga Arbër Hajdari dhe Gent Hazizi të cilët thanë se nuk e shohin me vend të bëhet dashuri para dhjetra kamerave.

 

“Poshtë batanijes”, këmbënguli opinionistja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME