Udhëtarët shkojnë në Rinas me udhëtuar drejt Italisë. Wizz Air ja punon sërisisht shqipëtarëve

Një problem ka ndodhur me udhetarët në aeroportin e Rinasit ku kanë pritur me orë të tëra për te udhëtuar drejt Italisë.

 

Diten e sotme jane anulluar 3 fluturime drejt Italise dhe pasagjerët kanë pridtur deri në 9 orë. Si gjithmonë informcionet janë të pakta në raste të tilla.

 

Udhetimet janë shtyer me orë të tëra pasi si gjithmon kompania ‘Wizz Air’ e ka në traditën e saj ti le udhetarët në mes te rrugës dhe ankesat për këtë kompani janë të shumta.

 

Udhetimet per në Rome janë shtyer 6 orë ndërsa për në Milano 9 orë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...