“Merrni një freskuese me vete”- Arbër Hajdari thumbon Kiarën: Tani nuk ke më nevojë për hapësirë, Luizin kanë filluar ta duan edhe burrat

Opinionisti i Big Brother Vip Albania, Arbër Hajdari ka ironizuar rikthimin e banorëve të vjetër në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

 

Në veçanti ai thumboi Kiarën, Efin dhe Ronaldon duke i kërkuar të marrin një freskuese me vete që t;i bëjnë fresk Luizit.

 

“Është shumë e rëndësishme për çfarë po hyjnë. Për të shkuar finale apo kuptuan se nuk kanë nevojë për hapësirë fare. Kanë nevojë për një freskuese për t’i bërë fresk Luizit. Nuk mundoj se mund të ketë ndonjë ndryshim në lojë”.

 

Ai iu drejtua Kiarës duke thënë se ajo tashmë nuk ka më nevojë për hapësirë pasi ka parë jashtë që Luizin kanë filluar ta duan edhe burrat, jo vetëm gratë. “Tani nuk ke nevojë më për hapësirë ti, as për rrjedhje. Luzin kanë filluar ta duan edhe burrat jo më gratë”, u shpreh Arbri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...