“Të dua akoma”/ Çfarë po planifikojnë Keisi e Lorenci, këngëtarja gati për aksionin e radhës: S’do ua bëj të gjithëve…

Banorët “po e festojnë” sot 1 Prillin, të cilësuar si Ditën e gënjeshtrave. Keisi ka pyetur Lorencin se si mund ta gënjejë Kristin në mënyrë që ai ta besonte, dhe ky i fundit e ka këshilluar ti thotë “E dua akoma”.

 

Keisi: Si ta gënjej Kristin?

 

Lorenci: Të dua Akoma

Keisi: Po mo po, t’ju bëj qejfin juve, qejfin ta bëra ty, s’do ua bëj të gjithëve.

Lorenci: Ça më bone mu?

 

Keisi: Bie fjala…

Lorenci: Qejfin do ma bënte Jori p.sh.

Keisi: Ishalla po ta bën nesër për ndjenjat që ke për Jorin

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...