Olta i bën pyetjen live Arbanës: ‘Je shtatzënë?’. Përgjigjja e Arbana Osmanit …

Teksa ishte në studion e “Big Brother VIP”, Olta Gixhari komentoi veshjen e moderatores Arbana Osmani.

 

“Pse je veshur me të gjëra?”, duke nënkuptuar që ajo mund të ishte shtatzënë.

 

“Nuk jam shtatzënë, por mund të kisha ngelur po të kishit lënë rehat”, ishte përgjigjja epike e Arbanës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...