Sabiani i ashpër me Keisin, thyen rregullat gjatë telefonatës, produksioni i bën të papriturën

Sot banorët kanë folur me familjarët siç edhe ju premtua natën e së martës pas tragjedisë ku mbeti i vrarë roja i TCH.

 

Keisi është futur në dhomën e surprizave dhe ka folur me babi Sabianin i cili në fillim e siguron se të gjithë janë mirë dhe përfiton ti japë disa këshilla.

 

“I di porositë e mia.Kujdes,bëj çik kujdes!
Afër Luizit aty,nuk duam të rrish me njeri tjetër”
“Po,po e di”-ia kthen Keisi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...