Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi: Do ju hapen probleme…

Dashi
Vaxhdon nervozizmi familjae !Dikush i afert mashkull ju ngaterron ne familje e ju ve ide nervoze e xheloze!

 

Demi
Nje debat mund tju prishi qetesine !Kujdes ne udhetime mos merrni me shume se duhet hov !

 

Binjaket
Keni nje deshire te madhe per te fituar para dhe kjo do ju hap probleme aty ku juk e prisni !

 

Gaforrja
Marsi ne shenjen tuaj behet dominant dhe ju heq qejfin per te qene te qete por doni sherre e debate !

 

Luani
Nje person i familjes po vepron ne fshehtesi kunder puneve tuaja !Ndoshta kjo duhet sqaruar per efekt qellimesh apo strategjie !

 

Virgjeresha
Keni nje mundesi te veproni shpejt ne lidhje me nje ceshtje ligjore !Por nuk duhet te tregoni nervozizem ose padurrim !

 

Peshorrja
Nje epror ose partner ne cift mund te dal shume antagonist me ju ne kete periudhe dhe nuk ju hap rruge !

 

Akrepi
Jeta juaj do intensifikohet ne shume jashte vendit Do keni me shume energji dhe veprim rezultativ !

 

Shigjetari
Keni shoenzine por edhe instikt fitues ne ekonomi !Jeta erotike do jete shume e fuqishme !

 

Bricjapi
Nje sulm antagonist nga nje bashkepuntor apo debat ne cift juk perjashtohet te ndodh akoma dhe sot !

 

Ujori
Do keni me shume veprim dhe dore te lire ne lidhje me punen dhe jeten e perditshme Do jeni shume aktiv !

 

Peshqit
Dikush do behet shume i ngjitur pas jush sidomos ne jeten erotike !Nuk ka menyra per ta perballuar !

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...