Habit moderatorja: Më kanë quajtur të prapambetur se kam patur vetëm një burrë

Moderatorja e njohur Katerina Trungu ka ndarë rrëfimin në programin e saj se fakti që ka patur vetëm një njeri në jetën e saj i cili sot është bashkëshorti, e ka vendosur përpara paragjykimeve.

 

Ajo është shprehur se nuk ka asgjë të keqe të kesh disa partnerë, ndëra kishte një mesazh për të rinjtë, dukek thënë se duhet të mendohen mirë se kujt ia japin veten e tyre.

 

“Ne duhet të mendojmë vajzat të mendojnë hapin që ato hedhin për një partner, tjetër gjë se ai nuk do jetë… nuk po them se do jetë ai bashkëshorti se ka edhe një lloj paragjykimi nga disa individë të cilët, ti po të kesh patur fatin të kesh patur një individ në jetën tënde të quajnë mesjetare dhe të prapambetur, më ka ndodhur edhe mua të ma kenë bërë këtë gjë”, ka thënë moderatorja Trungu.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...